• Fabrikod - Twitter
  • Fabrikod - Facebook
Fabrikod Nedir?

Fabrikod özel yazılım projelerini çağdaş teknolojiler ile gerçeğe dönüştüren bir yazılım evidir.


Yenilikçi, Güçlü, Yaratıcı

Günümüzde hemen her girişimci girişimlerinde interneti kullanıyor. Fakat pek çok proje konusunda uzman bir kadro tarafından ele alınmadığı için başlamadan bitmek zorunda kalıyor.

Fabrikod proje sahiplerine yazılımdan tasarıma, danışmanlıktan süreç yönetimine her anlamda ortaklık yapıyor. Bu sayede girişimci yazılımı güvenilir bir firmaya teslim edip odaklanması gereken diğer konulara yöneliyor. Bunları yaparken yenilikçi yaklaşımı kullanıyor, uzman kadrosu ilşe güçlü bir altyapı oluşturuyor ve yaratıcı bir ürün üretiyor.

Yaklaşımımız

Yazılım projelerimizde proje sahibi ile doğrudan etkileşimli çalışmayı tercih ediyoruz. Böylece istekler ve eksik görülen kısımlar hızlıca fırına verilip düzeltiliyor.

Agile yöntemlerle geliştirdiğimiz yazılımlarımızda projenin gereksinim analizi yapılarak proje süreci belirleniyor. Daha sonra projenin ihtiyaç duyduğu kaynak ayrılarak hızlıca yazılım operasyonuna girişiliyor.

Özetle

Fabrikod kapsamlı projelerde kendisine çözüm ortağı arayan herkese hizmet etmeyi hedefliyor. Özellikle e-ticaret konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile başlıbaşına bir dal olan bu alanda premium hizmet vererek paket yazılımcılığın yetmediği büyük projelere nefes kazandırmak istiyor.

Bir yazılım projeniz var ve kurumsal bir iş ortağı arıyorsanız Fabrikod'a bir merhaba demeniz yeterli